Ürün Listesi

Hazırladığınız tekliflerde kullandığınız ürünlerin bilgileri otomatik olarak veritabanımıza kaydolur ve siz daha sonra aynı ürünler ilgili teklif vereceğiniz de tekrardan yazmanıza gerek kalmaz.

E-Posta Ekleme

TeklifPortalının içinde kendi e-postanızı tanımlayabilir ve hazırladığınız teklifleri kendi e-posta adresleriniz ve kendi imzanızla gönderbilirsiniz.

Sms Gönderme

Müşterilerinize ister göndermiş olduğunuz teklifle ilgili hatırlatma sms'i gönderin ister ürünlerinizi tanıtmak için sms gönderin. TeklifPortalından satın alacağınız sms kontörleriyle smslerinizi gönderebilirsiniz.

Teklif Oluşturma

TeklifPortalında müşterilerinize göndereceğiniz teklifleri önceden kolay ve anlaşılır şekilde teklif oluşturabilir ve pdf dosyası olarak müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Firma Bilgileri

TeklifPortalında teklif göndereceğiniz firmanın bilgileri otomatik olarak saklanır ve daha sonra siz istediğinizde firmaların listesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün Fotoğrafları

Eklediğiniz ürünlerle ilgili fotoğraflar koyabilir ve isterseniz oluşturacağınız tekliflerde bu fotoğrafları kullanabilirsiniz.

Teklif Durumları

Tekliflerinizin durumlarını "Onaylandı", "Onay Bekleniyor", "Reddedildi" diye değiştirebilir ve böylelikle raporlarda tekliflerinizin durumlarına göre analizler çıkartıp planlama stratejinizi belirleyebilirsiniz.

Sınırsız Alt Kullanıcı

Tekliflerinizi sadece siz değil, bünyenizde çalışan herkese kullanıcı oluşturabilir ve açtığınız kullanıcılar ilgili yetki verebilirsiniz.

Raporlar

Toplam oluşturulmuş veya kullanıcılarınızın oluşturmuş olduğu tekliflerin durumlarına göre toplam tutarının ve sayısının aylık / yıllık / haftalık / günlük bazında raporlarını görebilirsiniz.

Kolay Kullanım

TeklifPortalı size kullandığı arayüzle kolay bir kullanım sunar böylelikle tekliflerinizi kolay ve hızlı oluşturabilirsiniz.

7/24 Destek

Gerek TeklifPortalını kullanırken, aklınıza takılan her konu için destek kısmında bulunan telefon numaramızdan veya e-posta adresimizden bize her an ulaşabilirsiniz.

Merkezi Sistem

Bulut sunucu hizmeti kullandığımızdan dolay bilgisayarınıza virüs girmesi veya bozulması durumunda TeklifPortalı bundan etkilenmez. Hizmetimize internete bağlı olduğunuz heryerden ulaşabilirsiniz